Organik anti-aging bakım yağı

Kategori: Kozmetik - 2.219Yorum Yazın
Organik anti-aging bakım yağı

Organik kozmetik tüm dünyada hızla yayılan bir trend. Ülkemizde de organik kozmetik ürünleri rağbet görüyor.

Florame firması % 95 oranında organik ürünleri ile tanınıyor. Firmanın ürünlerinde ‘Ecocert’ sertifikası bulunuyor. Ürünlerin hiçbiri için hayvanlar denek olarak kullanılmıyor. Florame’nin ev kokularından erkekler ve bayanlar için yağlara, çiçek sularına kadar geniş bir ürün yelpazesi var. Bu yazımızda markanın Organik Kuru Cilt Tipleri İçin Yaşlanma Karşıtı Bakım Yağını tanıtıyoruz.

Florame Organik Kuru Cilt Tipleri İçin Yaşlanma Karşıtı Bakım Yağı ile hep genç kalın!

Florame Organik Kuru Cilt Tipleri İçin Yaşlanma Karşıtı Bakım Yağı ile hep genç kalın!

Florame’in kuru ciltler için Organik Anti-aging Yağı yüzünüze gençliğin parıltısını yeniden getiriyor. Kuru veya çok kuru olma eğilimli yapıda olan mat ciltler için özenle seçilmiş nazik yağlardan oluşan bir karışımdır. Itır Çiçeği, Günlük ağacı ve Gül yağı gibi yağlarla cilt yaşlanmasını yavaşlatırken cildi korur ve yeniler. Kuşburnu ve Çuha Çiçeği yağları ile cildinizi besler ve elastikiyetini yeniden kazandırır. Daha canlı ve parıldayan bir cilt için günlük bakım ürünü olarak kullanılması tavsiye edilir.

Florame ürünleri % 95 oranında organik tarımdan elde ediliyor

Florame ürünleri % 95 oranında organik tarımdan elde ediliyor

Kuru Cilt Tipleri İçin Yaşlanma Karşıtı Bakım Yağını sabah ve akşam yüz, boyun ve dekolte bölgenize uyguluyorsunuz. Uygulamadan önce cildinizi iyice temizleyin. Bu çok özel anti-aging yağ, Paraben, fenoksietanol, silikon, GDO (Genetiği Değiştirilmiş Organizma) , sentetik renklendirici ve sentetik koku içermiyor. Ürünün ambalajı (kutu ve şişeler dahil) % 100 geri dönüşümlü.
Yağın 30 ml’lik şişesi 93 TL fiyatla satılıyor.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

YORUM YAZIN

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.