Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Organikolmali.com sitesine erişim sağlayan kişiler kullanım koşulları sayfasını okumuş ve kabul etmiş olmaktadırlar.

Kullanıcı (site ziyaretçisi) Organikolmali.com internet sitesini Gizlilik Politikası, yürürlükteki mevzuat ve kişisel bilgilerin korunması noktalarına uygun olarak kullanacağını kabul eder. Organikolmali.com internet sitesi üzerindeki tüm sayfalarda gezinmek, bilgilere erişmek ve bilgileri kullanmak işlemlerinde tüm hukuki ve cezai sorumluluğun kendisine ait olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.

Organikolmali.com internet sitesinde yer alan tüm bilgiler, görseller, ses ve video dosyaları genel bilgilendirme amacını taşımaktadır. Bir sağlık profesyonelinin örneğin doktor, medikal estetik hekim vb. hastalık teşhis ve tedavisi yerine geçmez, bu amaçla kullanılamaz.

Organikolmali.com internet sitesi üzerindeki her türlü bilgi ve öneriyi kullanma ve uygulama sorumluluğu kullanıcıya aittir. Bu kullanım tercihinden dolayı ortaya çıkabilecek herhangi bir olumsuzluk için Organikolmali.com sorumlu tutulamaz. İnternet sitesi derli toplu bir bilgi kaynağı olmayı amaçlamaktadır.

Organikolmali.com internet sitesi üzerinde yer alan bilgiler ve makaleler uzman editörler, ilgili web siteleri, konunun uzmanları, bilimsel ve aktüel kaynaklar (kitap, makale, web sitesi) kullanılarak hazırlanmaktadır.

Kullanıcının Organikolmali.com sitesini kullanımı sırasında erişilen bilgisayar ve platform üzerinde işlemin kesintiye uğraması, bilgisayar virüsü ve zararlı yazılım bulaşması, hırsızlık, işlemin kesintiye uğramış, bilgilerin silinmesi gibi hususlarda Organikolmali.com herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Organikolmali.com internet sitesinde yer alan yorumlar kontrol edilerek kamu ile paylaşılıp yayınlanmaktadır. Bununla birlikte yorumlarda yer alabilecek yasalara ve genel ahlak kurallarına aykırı ibarelerden Organikolmali.com sorumlu değildir. Yorumu yazan hesap sahibi sorumludur.

Organikolmali.com içerisindeki bilgiler tıbbi öneri değildir. Bununla birlikte kullanım koşullarına uymayarak herhangi bir sağlık sorunu yaşanması durumunda en yakın sağlık kuruluşuna giderek teşhis ve tedavi yaptırılması gerekir.

Sitede yer alan içerik hakkında Organikolmali.com hak sahibidir. İçeriğin kullanıcı tarafından koşullara göre kullanılması kullanıcıya hiçbir fikri ve sınai mülkiyet hakkı, tasarruf yetkisi ve hak sahipliği kazandırmaz.

Organikolmali.com sitenin sınırını, şeklini ve içeriğini değiştirme hakkına sahiptir. Kullanıcıya sunduğu içeriği askıya alabilir, tamamen durdurabilir. Yayın biçimini ve formatını değiştirebilir. Kullanıcı yayın içeriğinin değiştirilmesi, askıya alınması veya sonlandırılması halinde, herhangi bir kazanılmış hakka sahip olmadığını ve Organikolmali.com sitesinin hiçbir sorumluluğu olmadığını kabul, beyan ve taahhüt eder.

Kullanım koşulları Organikolmali.com internet sitesinde yayınlandığı an yürürlüğe girer. İnternet sitesini kullananlar için kullanım koşulları bağlayıcıdır. Kullanım koşullarının güncel hali site üzerinde erişime açık tutulur.

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!