Kozmetik

Organik saç boyası tavsiye ediyoruz! Organik saç boyası tavsiye ediyoruz!

Organik saç boyası tavsiye iletileri ile sıklıkla karşılaşıyoruz. Çünkü kadınların % 70’den fazlası saçını boyuyor. Erkeklerde bu oranın % 40 düzeyinde olduğu belirtiliyor. Dolayısıyla bu kadar yoğun kullanılan saç boyası..

Kozmetik410 yorum
Organik diş macunu ile ilgili merak ettiklerinizi açıklıyoruz! Organik diş macunu ile ilgili merak ettiklerinizi açıklıyoruz!

Organik diş macunu (organik dis macunu) kullanmak artık sağlığını düşünenler için vazgeçilmez bir tutum haline geldi. Standart diş macunları genel sağlığınız için zararlı olabilecek maddeler içerebilir. Organik olarak üretilen diş..

Kozmetik1240 yorum
Temizlik ürünlerinde de organik tercih edin! Temizlik ürünlerinde de organik tercih edin!

Organik ürünler konusunda tüm dünyada yaygınlaşmakta olan bir bilinç görülüyor. Bunun sonucu olarak hayatın her alanında organik ürünler daha çok tercih ediliyor. Ülkemizde ‘organik’ terimi kullanıldığında gıda anlaşılıyor. Organik üst..

Kozmetik / Temizlik5.0090 yorum
Organik anti-aging bakım yağı Organik anti-aging bakım yağı

Organik kozmetik tüm dünyada hızla yayılan bir trend. Ülkemizde de organik kozmetik ürünleri rağbet görüyor. Florame firması % 95 oranında organik ürünleri ile tanınıyor. Firmanın ürünlerinde ‘Ecocert’ sertifikası bulunuyor. Ürünlerin..

Kozmetik2.1790 yorum