Exponatura 2015 organik ürünler fuarı yaklaşıyor

Kategori: Güncel - 2.078Yorum Yazın
Exponatura 2015 organik ürünler fuarı yaklaşıyor

Doğal ve sağlıklı yaşam dünyasının en iyileri 7. Exponatura’15 Fuarı’nda 15-18 Ekim 2015 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezinde bir araya gelecek.

Gittikçe büyüyen ve güçlenen bir sektöre hitap eden Exponatura Fuarı Türkiye’nin zengin coğrafyasından, her türlü doğal yaşam alternatiflerini sunma imkânı tanıyor.

Geçen yıllarda; konusunda, bölgenin en kapsamlı ve hedefi en doğru fuarı olarak kendini ispatlayarak bu alanlardaki potansiyelleri mükemmel bir organizasyon ile gösteren fuara, 2015 yılında, Türkiye ve Avrupa Birliği ve Ortadoğu başta olmak üzere birçok ülkeden 300 ün üzerinde katılımcı beklenmektedir.

Exponatura 15-18 Ekim 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Exponatura 15-18 Ekim 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Exponatura 2015, yurtiçi ve yurtdışında sektör profesyonelleri, iş adamları, perakende, toptancı ticari şirketler,distribütör ve temsilcilikler ve tüm ilgililer için basarili is yapmak adına profesyonel ortam oluşturacaktır.

NEDEN EXPONATURA?

özellikle yurtiçi ve yurtdışında doğal ve organik ürün üretici ve satıcıları, tüm ilgililer, firmalar, çiftlikler, ithalat ve ihracat yapanlar, distribütörler, ilgili kurum, dernek ve birlikler v.b sektör profesyonelleri.

 

Gıda üreticileri, satıcıları, toptancıları, marketler, doğal ve organik ürün satıcıları, restaurant, kafeterya ve otel yetkilileri, tarım ve hayvancılık sanayi işletmecileri gibi gıda profesyonelleri, Doktorlar, eczacılar, terapistler, ortopedistler, hastaneler, sağlık ve güzellik merkezleri, spor merkezleri, mühendisler, sağlık ürünleri alıcıları, satıcıları gibi sağlık profesyonelleri.

 

Masaj, wellness merkezleri, güzellik uzmanları, spor salonları ve uzmanları gibi kişisel bakım profesyonelleri.

 

Özellikle yurtiçi ve yurtdışında sağlık turizmine çalışan, acente ve kuruluşlar, oteller, kaplıcalar, termaller ve SPA merkezleri gibi turizm profesyonelleri.

 

Tüm ilgililer mühendisler, yatırımcılar, tüketiciler, Holdingler, Alışveriş merkezleri, İş Merkezleri İşletmecileri, büyük şirketler, Kamu idaresi ve Belediye Yöneticileri, özel ve kamu kurum kuruluşları gibi kurumsal müşteriler ile tanışabilir, iş bağlantıları kurabilir.

Seminerler ve panelleri takip edebilir, Sektörün bir araya gelmesinden oluşan güçle doğal ve organik ürünlerle ilgili bilincini gelişmesine katkıda bulunarak, Ülkemizin dünyanın dikkatini de çekecek bir merkez haline gelmesine katkıda bulunabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

YORUM YAZIN

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.